Пн-Пт: 9.00 - 18.00

Проспект Голосіївський, 132, 16 поверх, БЦ «Реле», ВДНГ

finservice.in.ua

Разова консультація

Юридична консультація – це правовий аналіз ситуації з наступним наданням рекомендацій щодо можливих варіантів правового вирішення проблеми.

Найпростішим способом отримання відповіді на питання які виникають в спірних правових ситуаціях та уникнення багатьох проблем та непорозумінь в майбутньому є отримання юридичної допомоги у вигляді усної чи письмової юридичної консультації.

Отримання юридичної консультації дає змогу суб’єкту господарювання (приватній особі) правильно оцінити ситуацію, що склалася, зорієнтуватися та не допустити помилок, які в подальшому прийдеться виправляти, а також оцінити перспективу тих чи інших правовідносин.

Наші спеціалісти нададуть Вам консультації, висновки з цивільного, трудового, адміністративного, земельного, податкового, трудового, сімейного, спадкового та інших галузей права; консультації щодо взаємовідносин з контролюючими органами, усні та письмові довідки щодо законодавства.

Так часто буває, що досить отримати мінімальну консультацію по телефону, що значно заощадить час та кошти. Але отримати повну та змістовну консультацію можна під’їхавши в офіс компанії або при зустрічі з консультантом.

Якщо ви не можете вирішити яку форму підприємницької діяльності краще зареєструвати чи яку форму оподаткування обрати радимо звернутися в офіс або зателефонувати по вказаним телефонам.

Ви обов’язково будете задоволені !