Пн-Пт: 9.00 - 18.00

Проспект Голосіївський, 132, 16 поверх, БЦ «Реле», ВДНГ

finservice.in.ua

Про нас

Енергійна, кваліфікована команда надасть допомогу у вирішенні питань, що зазвичай виникають у процесі
роботи підприємців, до створення підприємницької діяльності або при її ліквідації.

Нашим кредом є чесність, професійність, зручність, порядність для подальшої співпраці з Вами.

Одним з основних напрямків діяльності нашої компанії є реєстрація фізичних осіб і реєстрація підприємств різних організаційно-правових форм -ТОВ, ПП, СПД (ФОП), а також ліквідація ФОП. Реєстрація юридичних осіб, тобто реєстрація ТОВ у Києві та Київській області й реєстрація ПП у Києві та Київській області проводиться всього за 7- 10 робочих днів.

Також можливо окремо виготовити печатку, підготувати документи для реєстрації, підготувати статут, договір та надати інші індивідуальні юридичні послуги в залежності від Ваших потреб. Наші спеціалісти можуть приїхати безпосередньо до Вас, що значно зекономить дорогоцінний час та прискорить саму процедуру реєстрації ТОВ, ПП, СПД (ФОП), ліквідації ФОП, виготовлення печатки чи інших послуг. І це цілком безкоштовно.

За роки роботи нашої компанії постійних клієнтів збільшується - а це є ознакою надійності, стабільності і підтверджує рівень кваліфікації працівників. Ми щиро раді партнерству. Вам не доведеться перечитувати ряд законів, положень, інструкцій. Для правильного рішення – варто просто звернутися за порадою до наших юристів.

Фахівці в нашій компанії компетентні у всіх питаннях підприємницької діяльності й завжди допоможуть з вибором системи оподаткування, організаційно-правової форми.

Якщо Ви вже зареєструвалися, але не знаєте як вести бухгалтерію чи просто не маєте часу – наші бухгалтери допоможуть у цьому і будьте певні – під час перевірки контролюючими органами Ви будете спати спокійно. Потурбуйтеся про майбутнє вже сьогодні! Не варто займатися всім одразу, зосередьтеся на отриманні прибутку, а решту довірте нам.