Юридичні послуги

Наша юридична фірма надає такі послуги:

  • Реєстрація юридичних осіб (реєстрація ТОВ, реєстрація ПП)
  • Реєстрація фізичних осіб (реєстрація спд)
  • Ліквідація підприємницької діяльності (ліквідація ТОВ, ліквідація ПП, ліквідація ФОП)
  • Зміни в засновницьких документах
  • Зміна місцезнаходження ТОВ, ПП
  • Зміна прописки (місцезнаходження) фізичної особи-підприємця
  • Консультування з питань реєстрації, перереєстрації
  • Бухгалтерські послуги
  • Представництво інтересів в різних державних установах
  • Допомога при складанні заяв, договорів, засновницьких документів та ін.

При первинній реєстрації спд, ТОВ, ПП, ФОП ми надаємо безкоштовні консультації з приводу подальшої роботи та разом обираємо найбільш оптимальні види діяльності згідно КВЕД та систему оподаткування. Також звертаємо увагу на «підводне» каміння, яке може чекати в тій чи іншій ситуації. Після повної реєстрації надаємо оригінали реєстраційних та засновницьких документів, печатку, шаблони звітів зі змінами.

Якщо Ви (для юридичних осіб) вирішили припинити свою діяльність – зверніть, будь ласка, увагу, можливо бізнес краще продати. Ліквідація займає від двох місяців, а за цей час потрібно звітуватися. Фізичні особи-підприємці, які не впевнені в остаточному припиненні діяльності, можуть перейти на загальну систему оподаткування та здавати так звані «пустишки» не більше року.

Якщо ж Ви остаточно вирішили ліквідуватися необхідно одразу підготувати всі бухгалтерські документи для проведення перевірки в органах податкової служби за останні 3 роки; в органах Пенсійного фонду від початку діяльності або з моменту останньої перевірки.

При змінах в засновницьких документах потрібно звернути особливу увагу на останні зміни в законодавстві та чітко керуватися законами України, постановами, та ін. нормативними документами, щоб в подальшому не визнали Ваші зміни не дійсними.

Наші співробітники нададуть кваліфіковану домогу та проведуть всі зміни за дорученням в найкоротший час.

Зміна прописки, або зміна місцезнаходження ТОВ, ПП тягне за собою ряд питань, у вирішенні яких ми з радістю допоможемо. Хочемо відмітити, що згідно податкового кодексу України, якщо платник податків не знаходиться за місцем реєстрації або не подав щорічне підтвердження до державного реєстратора – свідоцтво платника ПДВ може бути анульоване. Тому будьте обережні! Наші співробітники проведуть зміни місцезнаходження без неприємних наслідків (в одній податковій знялись з обліку, а інша не отримала документи; подали заяву на перереєстрацію, а вчасно не повідомили всі державні органи і лишились платниками за попереднім місцем реєстрації).

Бажаємо удачі у веденні бізнесу і зауважуємо: розумно витрачайте час і кошти. Не платіть двічі, а то і тричі через не знання.

Будьте успішними!